Aktualno

Oglas za posao : Voditelj projekta i marketinga (m/ž)

Udruga Bratovština Marijanski zavjet za Domovinu je 2018. godine osnovala društveno poduzeće MZD d.o.o., čija je svrha putem online platforme Crobuy plasirati hrvatske autothone proizvode i unikatna umjetnička djela, te ih na taj način povezati s krajnjim kupcima na lokalnom, regionalnom i međunarodnom tržištu. MZD d.o.o. djeluje kao društveno poduzeće od 2018. godine.

Tražimo osobu koja bi se priključila našem timu.

Naziv radnog mjesta: Voditelj projekta i marketinga (m/ž)

Opis radnog mjesta:
Voditelj projekta i marketinga kroz 26 mjeseci kontinuirano je odgovoran za upravljanje projektom te praćenje svih faza projekta i statusa projekta u odnosu na planirane aktivnosti, organizacija i kontrola rada pojedinih aspekata projekta. Također, odgovoran je za poslove pripreme, provedbe, komunikaciju sa svim proizvođačima i medijima, te financijsko razduživanje projekta i kontinuirano izvještavanje kroz trajanje projekta. Prateći analitiku prikuplja podatke te strateški planira i provodi marketinšku kampanju.

Radno mjesto uključuje besplatnu edukaciju o marketingu koja se upisuje u radnu knjižicu.

AKTIVNOSTI U VIDU RADNOG MJESTA

  • Upravljanje projektom, planiranje i koordinacija provedbe projekta i aktivnosti.
  • Organizacija rada sukladno COVID-u 19 i ostalim eventualnim nepogodama.
  • Praćenje napretka projekta prema predviđenim aktivnostima i mjesečna analiza predviđenih aktivnosti i ostvarenja definiranih ciljeva.
  • Kontinuirano izvještavanje o postignutim rezultatima i izrada financijskih izvješća.
  • Komunikacija s ugovorenim tijelom.Praćenje organizacijskog tima i radne uspješnosti.
  • Izrada promotivnih materijala za promidžbu i vidljivost. Promocija projekta u medijima.
  • SEO optimizacija za tražilice.
  • Svakodnevno praćenje Google analitike kako bi se pratile marketinške preferencije kupaca.
  • Strateško planiranje te svakodnevna priprema objava na web stranicama i ostalim društvenim mrežama te provedba svih digitalno marketinških aktivnosti(e-mail marketing, web oglašavanja, programska oglašavanja, preusmjeravanja, itd.).
  • Svakodnevno administriranje oglašavanja (upravljanje Google, Facebook i Instagram oglasima).
  • Rad na promidžbi i vidljivosti kroz izradu promotivnih materijala, materijala za radijsko i digitalno oglašavanje kao i za određivanje mjesečnog Google CPC (coast per click) budžeta.

Uvjeti :

  • osoba mlađa od 30 godina
  • ako posao bude ponuđen osoba mora biti u mogućnosti potpisati ugovor o radu na 26 mjeseci

Tražena znanja i vještine:

  • spremnost na učenje
  • napredne organizacijske sklonosti i vještine
  • komunikativnost i spremnost na timski rad
  • napredna znanja rada na računalu (Internet, MS Office)
  • dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Prednost imaju osobe:

  • koje imaju završenu edukaciju za voditelja projekta
  • koje imaju minimalno iskustvo u internet trgovini ili marketingu
  • koje imaju iskustvo s projektnim koordiniranjem grupe ljudi na projektu
  • koje razumiju i dijele viziju projekta

Rok za prijavu na natječaj vrijedi do 20.01.2021. Prijavu na natječaj pošaljite e-mailom na  adresu info@mzd.hr s naslovom [PRIJAVA ZA POSAO]. Prilikom slanja prijave potrebno je preložiti Vaš životopis zajedno sa motivacijiskim pismom i po mogućnosti preporukama.

Postupak selekcije:
Po primitku Vaše prijave kontaktirati ćemo Vas u roku od 5 dana s informacijama o daljnjim koracima.

Očekivani početak rada je 01.02. 2021.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *